Czuł, że wygra i wygrał 129 milionów EUR

Czuł, że wygra i wygrał 129 milionów EUR

Zobacz Zwycięzców €129.000.000 w EuroMillions

Lotto Zwycięzcy
Jeszcze tydzień temu szczęśliwy zwycięzca EuroMillions wiódł normalne życie. 41 letni Neil Trotter z Coulsdon w Surry był tak pewien, że wygra on jackpot w SuperLosowaniu, że powiedział o tym wszystkim w firmie swojego ojca w piątkowe popołudnie. Tak jak przewidział zdobył on niesamowitą nagrodę wynoszącą 129 milionów euro.

Swoje szczęśliwe numery w EuroMillions wybrał za pomocą opcji chybił trafił. To się nazywa szczęście.

“Zawsze wiedziałem, że w końcu uda mi się wygrać i miałem takie przeczucie przez cały tydzień” powiedział Pan Trotter. Szczęśliwy gracz dowiedział się o swoim zwycięstwie o 22:30 w piątek. Spędzał on wieczór w domu ze swoją partnerką, kiedy uświadomił sobie, że losowanie już się odbyło. Szybko sprawdził swój los i okazało się, że trafił każdą z wylosowanych liczb.

Kiedy tylko uświadomił sobie, że jest lotto zwycięzcą powiedział do swojej partnerki: “Udało się. Wygrałem na loterii!”, a ona poprosiła go, aby przestał zachowywać się jak idiota. Podobno Neil zbladł, kiedy tylko dotarło do niego, że odbierze on ogromną lotto wygraną. Chodził po domu przez resztę wieczoru, bo nie mógł usiedzieć w jednym miejscu.

W końcu poprosił swoją partnerkę Nicky, aby sprawdziła numery co też uczyniła. Kiedy zaczęła krzyczeć z radości wszystko było jasne.

Neil zadzwonił do swojego ojca, kiedy tylko Nicky potwierdziła, że jest on zwycięzcą. Ojciec również poprosił go, aby przestał być idiotą i odstawił kieliszek, mimo , iż tego wieczoru nie dotknął ani grama alkoholu.

Na konferencji prasowej Neil i Nicky, którzy są razem już osiem lat, powiedzieli, że nie chcą oni ukrywać wygranej przed znajomymi i z tego powodu postanowili ujawnić się jako zwycięzcy. Posiadanie tak ogromnej gotówki może być trudne do ukrycia i ciężko jest cieszyć się i w pełni wykorzystać wygraną, kiedy ciągle trzeba się martwić, aby nikt się o niej nie dowiedział.

Kiedy zapytano ich czy nie uważają, że taka kwota to za dużo dla jednej osoby Neil Trotter powiedział: “Nie uważam, by było to zbyt dużo, ogromy jackpot to powód, dla którego ludzie grają w EuroMillions, by mogli oni zmienić swoje życie. Każdy marzy o tym, by pomóc rodzinie i znajomym i z taką sumą można sobie na to pozwolić”.

wygrał

A TERAZ WYGRAJ I TY

WYBIERZ GRĘ, WYPEŁNIJ KUPON, WYGRAJ I DOŁĄCZ DO NAS. (czas do zakończenia przyjmowania zakładów podany jest na kuponie poniżej).

Pamiętaj, że tylko pierwszy depozyt jest premiowany (Twoja wpłata zostanie podwojona, pod warunkiem, że depozyt wpłacisz w dniu rejestracji)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *