Wygraj w LOTTO i zamieszkaj na Bali (filmy)

Wygraj w LOTTO i zamieszkaj na Bali (filmy)

Ten filmik pokazuje tylko jeden z tysięcy domów, w których zamieszkują rezydenci z Europy i Ameryki. Ceny takich domów zaczynają się od 100 000 $ do 3 000 000 $ – co dla lotto milionerów jest raczej małym wydatkiem. Ponieważ grając np. w PowerBall (bez kumulacji) podstawową wygraną jest 40 milionów dolarów. Bali to ostatni raj na ziemi – dla spragnionych natury, spokoju, piękna i godnego życia. Idealne miejsce dla Lotto Milionerów i dla każdego z nas.

Najważniejsze miasta to:

Denpasar – centrum administracyjne i stolica wyspy. Moim ulubionym miejscem jest tam bazar czynny całą dobę Badung oraz Pałac Jero Kuta.

Kuta – to najbardziej ‘imprezowe” miasto na Bali. Poza licznymi restauracjami, barami i nocnymi klubami, można tam odwiedzić markowe sklepy modowe (z bardzo niskimi cenami) prowadzone przez rezydentów.

Nusa Dua – to miasto luksusowych hoteli z prywatnymi plażami, sklepów i oczywiście białych piaszczystych plaż z których jedna Geger Beach przeznaczona jest również dla naturystów.

Ubud – to najbardziej urokliwe miasteczko dla miłośników sztuki. Nie wiem ile jest tam galerii, ale nie tam ulicy, na której nie byłoby przynajmniej kilku galerii z malarstwem czy rzeźbą. Znajduje się tam również Sacred Monkey Forest Sanktuary (małpi gaj) ale nie polecam:) bo małpy złośliwe i złodziejki. Kto oglądał film “Jedz, módl się i kochaj” lub czytał tę książkę – rozpozna tam miejsca o których pisze autorka.

Bali to miejsce absolutnie wyjątkowe ! I nie mówię tu o cenach, które są skandalicznie niskie, ale o wszystkim ! Białe piaszczyste plaże, serdeczni ludzie, egzotyczne owoce, bujna roślinność, fale dla surferów, rafy do nurkowania, ciepły klimat, setki świątyń, najlepsze na świecie Spa, luksus, a nawet bieda jest tam godna i piękna. Kto raz tam pojedzie, będzie wracał do końca życia mimo, że dzieli nas od Polski 15 tyś kilometrów.

Selamat Datang !

Zapraszam więc serdecznie i proszę obejrzeć kolejne domy do nabycia

Tutaj coś dla miłośników surfing’u

A tutaj dla miłośników świata podwodnego

WYBIERZ GRĘ, WYPEŁNIJ KUPON, WYGRAJ I DOŁĄCZ DO NAS. (czas do zakończenia przyjmowania zakładów podany jest na kuponie poniżej).

Pamiętaj, że tylko pierwszy depozyt jest premiowany (Twoja wpłata zostanie podwojona, pod warunkiem, że depozyt wpłacisz w dniu rejestracji)

A tak wyglądało życie na Bali przed masową turystyką.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *