SuperEnaMax

SuperEnaMax

SuperEnaMax – €3.00

SuperEna Max jest to gra o formacie 6/90, której zwycięskie liczby oparte są na lukratywnej włoskiej loterii SuperEnaLotto. W przeciwieństwie do loterii SuperEnaLotto, której jackpot stale się zmienia, gra SuperEna Max posiada ustalone wartości jackpotów, które przekraczają €100 milionów przynajmniej raz w miesiącu!

Początkowy jackpot, to €75 milionów, który co losowanie wzrasta o €5 milionów. Cykl 11 losowań.

Jak grać w SuperEna Max

Gracze mogą wziąć udział w grze SuperEna Max w taki sam sposób jak we włoskiej loterii SuperEnaLotto – należy wybrać 6 liczb z możliwych 90. Jeśli Twoje skreślone liczby będą takie same jak liczby wybrane podczas oficjalnego losowania SuperEnaLotto z tego samego dnia, wygrasz wtedy główną nagrodę – jackpot.

Wygrywanie milionów online nigdy nie było prostsze!

Gwarantowany jackpot i maksimum zabawy

Jackpot SuperEna Max rozpoczyna się od €75 milionów, który co losowanie rośnie o gwarantowane €5 milionów. SuperEna Max posiada cykl 11 losowań, niezależnie od tego, czy jackpot zostanie wygrany, czy nie. Po 11-tym losowaniu jackpot zostaje zniżony z powrotem do jego początkowej wartości €75 mln.

Poza gwarantowanymi jackpotami, SuperEna Max posiada także opcję superlosowania, która dostępna jest sporadycznie. Wybranie opcji superlosowania „Superstar” doda kolejne €100 milionów do wartości jackpotu.

UWAGA: wszystkie wielkości nagród wyświetlane są w Euro, więc mogą wahać się w zależności od kursu pomiędzy Euro a Brytyjskim Funtem.

Kiedy grać w SuperEna Max

Zwycięskie liczby SuperEna Max oparte są na opublikowanych oficjalnych liczbach, wybranych podczas losowania loterii SuperEnaLotto w danym dniu. Losowanie SuperEna odbywa się trzy razy w tygodniu w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 19:30 CET w Rzymie we Włoszech.

Podział nagród w SuperEna Max

Nagrody w grze SuperEna Max podzielone są w następujący sposób:

Poziom 1 – Trafionych 6 liczb plus liczba Superstar – specjalna opcja superlosowania, która dodaje €100 milionów do głównej wygranej

Poziom 2 – Trafionych 6 liczb – jackpot

Poziom 3 – Trafionych 5 liczb plus bonus Jolly

Poziom 4 – Trafionych 5 liczb

Poziom 5 – Trafione 4 liczby

Poziom 6 – Trafione 3 liczby

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *