Gran Turismo Events – dla milionerów

Gran Turismo Events – dla milionerów

Impreza towarzysko-sportowa “Gran Turismo Events” została wymyślona ponad dziesięć lat temu, przez członków szwedzkigo klubu Ferrari. Chodziło o to, aby zorganizować najlepszą imprezę integracyjną dla właścicieli super wyczynowych i luksusowych samochodów, niezależnie od marki. Realizacja tej wizji szybko rosła – również poza Skandynawią, a dzisiaj jest jedną z najbardziej uznanych imprez tego typu w Europie.

Kluczem do sukcesu jest skupienie się na jakości i dobrej zabawie. Każdego roku organizowane jest około pięć lub sześć imprez w różnych krajach Europy. Często są to tory wyścigowe takie jak Spa-Francorchamps, Nurburgringlub czy Stelvio Pass. Od 2012 impreza organizowana jest również w Polsce (Poznań) na którą w 2012 roku przybyło około 60 000 widzów. W zasadzie nic w tym dziwnego, ponieważ pędzić pełną prędkością w środku miasta, to dość rzadka okazja.

Uczestnicy tego rajdu, to elita 120 właścicieli super samochodów z całego świata. Najbliższa impreza odbędzie się w dniach 11 – 14 kwietnia na torze Spa-Francorchamps w Belgii.
Następnie 7 – 10 maj w Nurburgring – Niemcy, a 25 – 29 Czerwca spotkamy się w Polsce.

Zgłoszenia przyjmuje:
Justyna Tuga
Event organization
+48 509 706 651
.
Fakty i liczby

– Liczba kierowców, zarejestrowanych od 2012 roku: 8800
– Liczba zarejestrowanych kierowców Ferrari: ponad 1000
– Najdroższy samochód, który uczestniczył w tych wydarzeniach: Ferrari Testarossa 1956 na Gran Turismo Nurburgring 2011.
– Najszybszy samochód, który kiedykolwiek uczestniczył: Koenigsegg Agera R jazda 407 kmh na głównej prostej w Nurburgring w kwietniu 2012 roku.
– Najtańszy samochód, kiedykolwiek uczestniczył tym wydarzeniu: Rajd przygotowany Fiat 126p
– Uczestnicy biorący udział są z całego świata. Mamy kierowców również z Republiki Południowej Afryki, a nawet Ameryki Północnej i Monticello.

życzymy szerokiej drogi

GranTurismo1

GranTurismo2

GranTurismo3

WYBIERZ GRĘ, WYPEŁNIJ KUPON, WYGRAJ I DOŁĄCZ DO NAS. (czas do zakończenia przyjmowania zakładów podany jest na kuponie poniżej).

Pamiętaj, że tylko pierwszy depozyt jest premiowany (Twoja wpłata zostanie podwojona, pod warunkiem, że depozyt wpłacisz w dniu rejestracji)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *