Pomysł dla nowych graczy w lotto

Pomysł dla nowych graczy w lotto

W dzisiejszych komentarzach pojawił się całkiem dobry pomysł dla graczy, którzy rejestrują się pierwszy raz. Pani Zuzanna, która zarejestrowała się kilka dni temu przedstawiła taki oto pomysł:

(wklejam tekst)

Zuzanna57 3 czerwca 2014
Ja też kupiłam 50 kuponów na 50 losowań ale nie Mini tylko EuroMillions i powiem Wam dlaczego?

1. Nie ma podatku od wygranej
2. Minimalna wygrana gwarantowana – czyli wtedy, kiedy nie ma żadnej kumulacji to 15 Milionów Euro !

3. Jako osoba rejestrująca się pierwszy raz otrzymałam 100% premii, a to znaczy, że za kupony zapłaciłam połowę ich wartości – 2,25 E za 1 kupon

Teraz mam kupony do 18 listopada. Moja pierwsza wygrana ( w pierwszym losowaniu) byała mała (46,20 E) ale to i tak coś.

Pozdr
Zuza

Możemy jedynie dodać, że taką “taktykę” można zastosować do każdej gry, ale oczywiście najlepiej do gier z wysokimi kumulacjami czyli: MegaMillions, SeperEnaMax, PowerBall oraz Euromillions.

Prosimy pamiętać, że tylko do pierwszego depozytu dodaje się 100% premii i tylko wtedy, gdy wpłata następuje nie później niż pięć dni od daty rejestracji. Skoro mowa o rejestracji to wyjaśniamy, że rejestracja do gry, nie jest tym samym, co rejestracja do naszej strony. To dwie różne rejestracje ! – zresztą rejestracja do naszej strony nie jest już konieczna, ponieważ komentarze można teraz dodawać bez rejestracji na stronie. Natomiast rejestrację do gry należy dokonać przez link znajdujący się na stronie “Home”

REJESTRACJA NOWYCH GRACZY/

LOGOWANIE/ NOWOŚCI/

ZAGRAJ TERAZ

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *