Polski LOTTO-MILIONER z Belize

Polski LOTTO-MILIONER z Belize
W lotto, a dokładnie w Euro Millions – wygrałem w listopadzie 2007 ponad 28 milionów Funtów. Wtedy Waszej strony jeszcze nie było w necie, ale teraz gram nadal właśnie u Was. Kupiłem jeden kupon, będąc w Londynie, gdzie pojechałem szukać pracy na 4 dni. Z tych 4 dni zrobiło się trzy tygodnie – ale kasę odebrałem – nie płacąc podatku. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy się nie płaciło. Po tych trzech tygodniach, wróciłem do Polski z 5 tysiami Funtów w kieszeni. Sprzedałem auto, kawalerkę i nikomu nic nie mówiąc -wróciłem do Londynu. Mieszkałem tam 7 miesięcy, ale nie bardzo mi się podobało (nie lubię miast) i wyjechałem na Bali z myślą, aby tam pozostać na stałe. Niestety było to dopiero dwa lata po zamachu bombowym i ciągle żyłem w strachu, że może się to powtórzyć. Tym sposobem znalazłem się tutaj – czyli w Belize. To mały, ale piękny kraj. Najbardziej pociągało mnie to ( nadal zresztą to jest dla mnie ważne), że na tych terenach istniała kiedyś cywilizacja Mayów.
Do teraz (z tych 28 milionów GBP) “zrobiłem” 230 milionów Euro i na tym kończę. Oczywiście – jak już mówiłem – nadal gram, ale raczej dla przyjemności, choć czasami wygrywam. Wywiad z Polskim milionerem, który niedawno tutaj przeczytałem zainspirował mnie do zmian w życiu, dlatego odnalazłem tego uzdrowiciela, o którym mowa w wywiadzie ( Pana GC ) i w ostatnie święta pojechałem do Polski, aby się z Nim spotkać. Ponieważ moja wizyta nie była umówiona i nie miałem rekomendacji – spotkanie było krótkie, ale treściwe – więc umówiliśmy się na ponowne spotkanie, tym razem  w Monte Carlo, gdzie On mieszka na stałe. Tam byłem przez tydzień i codziennie spotykaliśmy się w moim hotelu – odbywając długie i przeurocze rozmowy. Wyleczył mnie też przy okazji z pewnych dolegliwości, z którymi borykałem się od 3 lat. To niezwykle skromny i wielki człowiek ! a wrażenia jakie odniosłem po tym spotkaniu zmieniły mnie na zawsze.
Przy tej okazji bardzo Wam dziękuję, bo bez Waszego udziału nigdy bym go nie poznał, ani nie wiedział o Jego istnieniu, a dzięki temu – przez tydzień – zmieniło się  moje życie. Teraz mogę wreszcie powiedzieć, że wiem po co żyję i co dalej z tym życiem zrobić.
Z tego krótkiego opisu – mam nadzieję – że można wywnioskować, iż prawdą jest, że same pieniądze szczęścia nie dają. Z drugiej jednak strony, bez pieniędzy – bez tej wygranej – moje życie wyglądałoby tak, jak każdego z Was, kto ma stare auto i kawalerkę w mieście Warszawa. Myślę, że Lotto-Milionerem jest łatwiej zostać, niż stać się mądrym człowiekiem. Więc tym, którzy nie mają innej szansy na zarobienie tego przysłowiowego “pierwszego miliona” – grę w Lotto polecam, bo ewentualna wygrana przynajmniej daje  szansę, aby zmienić to i owo !
Dzisiaj – dzięki tym zbiegom okoliczności – ja mam szansę na zmiany – więc trzymajcie Państwo za mnie kciuki ! a ja będę trzymał za Waszą wygraną.
Dziękuję Redakcji tej strony za umożliwienie mi napisania i opublikowania tego tekstu.
Dołączam zdjęcia z Belize i zapraszam, choć mnie tam już raczej nie będzie. Adres do Pana GC = www.gc-healer.com

Belize3

Belize2

Belize1

Belize

belize7

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *