Najgłupsze prezenty

Najgłupsze prezenty

Dzisiaj – dla odmiany – lista prezentów negatywnych :)

Chociaż zdecydowana większość milionerów to ludzie rozsądni, pracowici i mądrzy – to jest też niewielka liczba takich, którzy żyją chyba w świecie równoległym. Owszem, pieniądze zarabia się po to, aby je wydawać i nic nikomu do tego. Ale wydatki są różne. Jestem ostatnim człowiekiem, który ma zamiar oceniać innych i rozumiem, że w odniesieniu do tego – tytuł tego postu jest niewłaściwy, ale wszystko ma swoje granice (choć może nie?). W każdym razie wypatrzyłem kilka rzeczy, których nigdy bym nie kupił nawet wtedy, gdybym posiadał wszystkie pieniądze świata. Oczywiście lista tych rzeczy jest o wiele dłuższa, ale dzisiaj przedstawię tylko kilka z nich.

1. Obroża dla psa za 1 800 000 $
2. Telefon komórkowy za 9 400 000 $
3. Kapcie – za 3 000 000 $

Posiadanie bardzo dużej ilości pieniędzy uważam za pożądane. Nie umiem też zrozumieć, że bieda ma w sobie coś szlachetnego. Nie widzę powodów na to, aby ludzie bogaci powinni mieć poczucie winy za to, że są bogaci albo za to, że inni tacy nie są. Bowiem każdy z nas może być bogaty, a jeśli nawet tak nie jest – to każdy z nas ma wpływ na swoje życie. Niestety wielu z nas nie rozumie prostego faktu, że jeśli coś oceniamy negatywnie, to najczęściej wszechświat chroni nas przed tym i tego nie doświadczamy. Mam tu na myśli ludzi, którzy na przykład na forach internetowych komentują zdarzenia lub innych ludzi związanych z bogactwem. 90 % tych komentarzy zawiera takie słowa jak “złodziej”, “krwiopijca”, “staruch”, “wyzyskiwacz”, ” tandeta”, “komuch”, “Żyd”, “szemrana fortuna”, “oszust”, “popapraniec”, “spekulant” – to tylko kilka przypadkowych słów, którymi owe 90% społeczeństwa określa ludzi bogatych. Czego oni się spodziewają mając takie poglądy ? że Wszechświat obdarzy ich bogactwem? Nie, nie obdarzy ! Nie obdarzy choćby z jednego powodu………wszechświat obdarza nas tym, co uważamy za “dobre” i chroni nas przed tym, co uważamy za “złe”…………….

Mam nadzieję, że w naszym kraju nie ma potencjalnych nabywców na wymienione wyżej prezenty. A jeśli są, to trudno. Kiedyś może im się zmieni i na widok takiej listy tylko się uśmiechną. Życzę więc wszystkim bogactwa, miłości i mądrości.

WYBIERZ GRĘ, WYPEŁNIJ KUPON, WYGRAJ I DOŁĄCZ DO NAS .

Pamiętaj, że tylko pierwszy depozyt jest premiowany (Twoja wpłata zostanie podwojona)

najgłupszeprezenty1

najgłupszeprezenty2

najgłupszeprezenty3

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *