Hotel – dla milionerów ( Laucala Resort Fidżi )

Hotel – dla milionerów ( Laucala Resort Fidżi )

Hotele opisywane do tej pory należą z pewnością do najlepszych na świecie, ale ich “wadą” jest to, że są wielkie i znane. Myślę ponad to, że bardziej nadają się do załatwiania w nich interesów. Dlatego też od teraz, będę opisywał hotele małej i średniej wielkości, które również są nadzwyczaj luksusowe ale mniej znane i bardziej przeznaczone dla czystego i błogiego wypoczynku. Dzisiaj chcę zaprosić naszych milionerów i aspirujących do bycia milionerami na prywatną wyspę “Laucala” położoną w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego na archipelagu Fidżi. Wyspa ma tylko 3500 hektarów, ale za to hektarów luksusowych. Resort “Laucala” położony jest pośród plantacji orzechów kokosowych z piaszczystą dziewiczą plażą i zielonymi wzgórzami. Jeśli macie Państwo swoje wyobrażenia na temat “raju” – to warto je skonfrontować z tym, co tam zobaczycie.

“Laucala Resort” składa się z kilkunastu luksusowych willi z prywatnymi basenami. Ponad to w ośrodku tym jest 18-dołkowe pole golfowe, pięć super restauracji i barów, lasy deszczowe, Herb Garden, ośrodek do nurkowania, ośrodek Spa, surfing, jazda konna, prywatne lotnisko ( transfer z Nadi zapewniony). Wszystkie uprawiane tam owoce, warzywa, egzotyczne zioła, drób i bydło produkowane są metodami ekologicznymi. Tak więc pracujący tam kucharze z Europy i Azji mają do dyspozycji wyłącznie świeże produkty.
“Beach Bar” – oferuje świeżo złowione ryby z grilla. A biały piasek, krystalicznie czysta woda i błękitne zawsze niebo tworzą idealną relaksującą atmosferę.
“Pool Bar” – sejwuje tropikalne drinki i lekkie dania kuchni śródziemnomorskiej.
“Rock Lounge” – znajdujący się na skale, poza przepysznym jedzeniem – oferuje cudne widoki na zatokę Seagrass i nieopisanej piękności zachody słońca.
“Seagrass Lunge & Testaurant” – to dwie restauracje – jedna na wyspie, a druga na wodzie. Specjalizują się w kuchni azjatyckiej. Polecam tam też “Teppanyaki” z grilla – pychota!
“Plantation House” – tam jedzenie przygotowywane jest przez międzynarodowy zespół kucharzy dla najwyższej klasy smakoszy. Co jakiś czas, organizują też pokazy połączone z lekcją gotowania. Tam również jest raj dla smakoszy wina starszych roczników oraz tych z tak zwanego “nowego świata”. Szefem wszystkich kucharzy jest Martin Klein.

W ośrodku Spa – można przeżyć magiczne wręcz chwile. Dłonie tych pań są tak zręczne i tak cudownie energetyczne, że skutki ich pracy czuje się jeszcze długo po powrocie do kraju. Poza masażami, zajmują się również otwieraniem centrów energetycznych ( zwanych w Europie czakrami). Ale o tym mogę napisać kiedyś więcej, bo to niezwykle ciekawy temat.
Pole golfowe, na którym znam się mało, zaliczane jest do “klasy mistrzowskiej” ( choć nie wiem co to znaczy) Podobno jest dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Dla specjalistów w tej dziedzinie mogę powiedzieć tylko, że zaprojektował je Szkot David McClay Kidd. Pole jest usytuowane w starej części plantacji i częściowo w górach. Wymagany jest strój golfiarza, natomiast kije, wózki, itd są tam do dyspozycji. Można też zapisać się na kurs prowadzony przez specjalistów z PGA.

Jeśli więc zamierzacie Państwo odpoczywać, a nie “przy okazji” robić interesy – to bardzo polecam ten rajski i zakątek świata.

WYBIERZ GRĘ I WYPEŁNIJ KUPON.

Pamiętaj, że tylko pierwszy depozyt jest premiowany (Twoja wpłata zostanie podwojona)

Laucala-Fiji.1

Laucala-fiji7

Laucala-fiji6

laucala-fiji2

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *