HISZPAŃSKA LA PRIMITIVA LOTTO

HISZPAŃSKA LA PRIMITIVA LOTTO

LaPrimitiva – €3.50

Historia

La Primitiva odbyła swoje pierwsze losowanie w 1700 roku, co robi z niej najstarszą aktywną loterię na świecie. Nazwa „La Primitiva” oznacza „prymitywny” i odnosi się do zaawansowanego wieku tej loterii. Nowsza wersja tej gry została wprowadzona w 1985 roku.

la primitiva lotto

Jak Grać w La Primitiva

La Primitiva lotto posiada standardowy format wyboru liczb, 6/49, lecz posiada mały twist w swojej strukturze nagród, a mianowicie liczbę Reintegro.

Aby zagrać w La Primitiva, gracze muszą wybrać 6 liczb z możliwych 49. W trakcie losowania, wybierane jest 7 liczb (6 liczb plus liczba bonusowa).

Oprócz tego, do standardowego formatu 6/49, nowy stopień nagród został przedstawiony w 2012 roku, który zawiera dodatkową liczbę pomiędzy 0 a 9 zwaną „Reintegro” (co oznacza „zwrot”).

Jeśli gracz trafi 6 zwycięskich liczb oraz Reintegro, wygra on najwyższą nagrodę, która obejmuje wartość nagrody I stopni plus dodatkowe fundusze.

Jackpot La Primitiva

Jackpot La Primitiva rozpoczyna się od 3 milionów euro i kumuluje się do momentu wygrania. Największe nagrody wygrane w La Primitiva, to €25 mln w 2005 oraz €26 mln w 2007 roku. Kumulacja, która toczyła się od marca do sierpnia 2013 roku, jest do tej pory największą kumulacją La Primitiva, która osiągnęła aż €66 milionów!

UWAGA: Na wygrane od €2500 nakładany jest 20% podatek przez hiszpański rząd.

Kiedy Grać w La Primitiva

La Primitiva losowana jest w każdy czwartek oraz sobotę o godzinie 20:30 (GMT). Losowania emitowane są na hiszpańskim kanale La 1, który wyświetla wszystkie losowania hiszpańskich organizatorów lotto ‘Loterias y Apuestas del Estado’. Można je także obejrzeć online.

Podział Nagród w La Primitiva Lotto

Ilość Trafionych Liczb Stopień wygranych
6 liczb + Reintegro
Jackpot
6 liczb
I
5 liczb + liczba bonusowa
II
5 liczb
III
4 liczby
IV
3 liczby
V
Liczba Reintegro
VI

WYBIERZ GRĘ I WYPEŁNIJ KUPON.

Pamiętaj, że tylko pierwszy depozyt jest premiowany (Twoja wpłata zostanie podwojona)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *