HELIKOPTER dla Milionera

HELIKOPTER dla Milionera

AGUSTAWESTLAND
AW101 VVIP
€16,200,000 (Excl. VAT)

AgustaWestland AW101 – znany też jako Merlin, to wielozadaniowy śmigłowiec produkcji włosko – brytyjskiej. Łączy w sobie najbardziej zaawansowane technologie i doświadczenie produkcyjne. W Wersji VVip – posiada największą kabinę w swojej klasie z 12 miejscami + kabina i miejsca dla załogi. Wyposażony jest w system redukcji drgań i jest idealny zarówno dla szefa VVIP, transportu głów państwa oraz dla biznesmenów. Dotychczas wyprodukowano około 150 egzemplarzy. Prędkość 300 km/h, pułap do 3300 metrów.

helikopter-AW101-1

helikopter-AW101-2

SIKORSKY
S-92
€13,750,000 (Excl. VAT

Sikorsky to światowej sławy helikopter wielozadaniowy. Wiele głów państw, podmiotów korporacyjnych i prywatnych wybiera ten śmigłowiec z powdów bezpieczeństwa, komfortu, wydajności i niezawodności.Helikopter S-92 certyfikowany jest przez najbardziej rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa Federal Aviation Administration (FAA) i Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA). Jest dostępny z unikalnymi niestandardowymi wnętrzami, w których wykorzystuje się najlepsze materiały.Gładkie i ciche wnętrza zapewniają maksymalną wydajność. Kabina stand-up umożliwia swobodę ruchu i jest wystarczająco duża, aby poza kabiną dla gości urządzić tam kuchnię, łazienkę z prysznicem i garderobę. Dostępne telefony satelitarne umożliwiają globalną komunikację w dowolnym miejscu świata.

helikopter-dikorski1

helikopter-dikorski2

EUROCOPTER
EC155
€7,685,000 (EXCL. VAT)

Jest to dwusilnikowy śmigłowiec, który może przewozić do 13 pasażerów wraz z 1 lub 2 załogi, w zależności od konfiguracji klienta. Śmigłowiec jest sprzedawany do przewozu pasażerów, wsparcia morskiego, VIP i jako śmigłowiec lotnictwa ratunkowego. Prędkość maksymalna 280 km/h. W wersji VIP – znajduje się salon dla 8 osób, ale za to z wszelkimi udogodnieniami, jakich oczekują milionerzy.

helikopter-ec155eurocopter1

helipopter

ABY ZAKUPIĆ TAKI HELIKOPTER – WYBIERZ GRĘ I WYPEŁNIJ KUPON.

Pamiętaj, że tylko pierwszy depozyt jest premiowany (Twoja wpłata zostanie podwojona)

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *