“GC” – uzdrowiciel

“GC” – uzdrowiciel

W trakcie wywiadu “Polski milioner zdradza sekrety” – pojawiła się interesująca i mało znana w kraju postać polskiego uzdrowiciela i duchowego doradcy – powszechnie nazywanego “panem GC”.

Prace nad ustaleniami dotyczącymi wywiadu z tym uzdrowicielem są w toku i pierwsza część rozmowy ukaże  się już maju 2014. Ponieważ postać ta, wywołała pewne zainteresownie wśród naszych czytelników – proszę o przesyłanie pytań, które mogę zadać w Państwa imieniu – pytań na które chcielibyście Państwo otrzymać odpowiedź w zapowiadanym wywiadzie.

“Pytania do zadania” – prosimy przesyłać na kontakt.

Ponieważ Święta Wielkanocy są już blisko, życzymy Państwu mile spędzonego czasu i ogromnych wygranych w Lotto.

Łucja Kydryńska

LottoKupon Team

 

ps. Prawie na 99% Pan GC będzie w maju w Polsce i zgodził się na darmowe sesje ( bez rekomendacji) dla kilku ( 3-5 osób). Zainteresowani mogą więc już się zgłaszać. W zgłoszeniu należy podać swoje dane + nr telefonu oraz opis dolegliwości. Nie należy wysyłać wyników badań, ani żadnych dokumentów medycznych.  Po analizie danych – do wybranych osób ktoś z personelu pana GC zadzwoni na podany nr telefonu, aby uzgodnić szczegóły.  Zgłoszenia należy kierować na adres:

gc@uzdrowicielgc.com

 

10 Comments

 1. Kocham Was za tę wiadomość !!!!!!!
  Ponieważ od 2 miesięcy szukam rekomendacji do tego Pana.

  Dziekuję !

  J.

 2. To bardzo szlachetne ze strony “pana GC”. Dzisiaj napisałam maila i dzisiaj otrzymałam wiadomość, że moja dolegliwość zostanie usunięta 7 maja.
  Nie wiem dlaczego to robicie? Przecież ta strona jest dla graczy w Lotto?!
  Nie rozumiem tego, ale BARDZO dziękuję!

  Dzisiaj zagrałam pierwszy raz w życiu :) ale nawet jeśli przegram, to i tak wygrałam.

 3. Ja też otrzymałem taką wiadomość. Moja sesja z panem gc będzie 17 maja. Wierzę, ze otrzymam pomoc od Niego. Dwa lata temu mój znajomy był u niego i w ciągu 2 godzin pozbył się choroby, która nękała go od 3 lat.
  To fajnie, że zrobiliście z nim ten wywiad. Czytam go już trzeci raz i ciągle nie rozumiem jak to możliwe jest. Skąd tacy ludzie się biorą?

  Jak mnie uzdrowi, to podaruję mu złotą monetę, którą kiedyś dostałem od mojej babci, może ona po to mi ją dała?

  Zdrowia wszystkim zyczę

  Paweł

 4. Najlepszym uzdrowicielem jest Jezus Chrystus, obecnie prze tego kto ma dar uzdrawiania w Jego, mocą Światłości i Miłości w imieniu przez Ducha Św.

  Jezus Chrystus nie wystawia rachunków,
  Jest wielu uzdrowicieli, którzy pomagają, ale wystawiają rachunek energetyczny w formie określonych form bogactwa ziemskiego w zamian za bogactwo duchowe czyli dusze człowieka. Warto się nad tym zastanowić, a wielu już doświadczyło tych rachunków za życia jako znak ostrzegawczy, że nagle zaczęli tracić w materii lub zdrowiu, aby zmienili postępowanie i podłączenie się do nieokreślonych uzdrowicieli.

 5. Witam, czy jest możliwość jakiejkolwiek weryfikacji wiarygodności tego Pana? Jego publikacje zagraniczne, pojawianie się w mediach (nawet w internecie) poza tą stroną internetową? Myślę że jeśli “pierwsza godzina kosztuje ponad 150 euro” to takie informacje to mus i powinny trafiać do jego potencjalnych klientów.

 6. Bez komentarza.

 7. Jeśli chodzi o “weryfikację wiarygodności” jak to zostało ujęte, myślę że najlepszym sposobem jest poznanie osoby lub osób, którym ten Pan pomógł. Skoro Pan GC chce być anonimowy, nie prowadzi żadnej działalności zarobkowej związanej z “uzdrawianiem”, nie chce zajmować się tym zawodowo – używając swego “daru” jedynie do grona rodziny, przyjaciół i bardzo wąskiego kręgu poleconych znajomych, to jakiej formy funkcjonowania w mediach Pan/Pani oczekuje? I jak to wpłynie na “weryfikację wiarygodności” tego Pana? Może powinien opublikować cennik jak niektórzy “uzdrowiciele”?
  Mnie pomógł, ale nie wiem czy jestem dla Pana/ Pani wystarczająco wiarygodna. Przepraszam, ale to pytanie jest śmieszne i nie na miejscu.

  Pozdrawiam

 8. Witam Pani Anno. Że też chce się Pani odpowiadać ta takie brednie.:)
  W sobotę miałem sesję z Panem GC i nie zapłaciłem żadnych 150 Euro – skąd ten “wwe” to 150 Euro wytrzaskał? Podarowałem mu za to Babciną małą monetkę. Czuje się świetnie, a moja “choroba” poleciała w Swiat chyba, bo nie ma po niej śladu. Sesja trwała 3 godziny, choć część z tego przegadaliśmy. Pan Gc jest mądry, więc rozmowa była jak lekarstwo. Nie wiem czy Pani też to czuła, ale ja podczas “zabiegu” miałem wrażenie,że przebywa, gdzieś indziej, gdzie, gdzie otaczała mnie miłość. Może to tylko taki omam, bo pan gc ma w sobie tyle ciepła i miłości, że starczy za dziesięciu. Dzisiaj otrzymałem przez e-mail dwa polecenia. Ale na razie nie chcę ich nikomu dawać. Ja co prawda już do końca życia nie będę potrzebował rekomendacji, ale może ktoś z bliskich mi ludzi? poczekamy, zobaczymy.
  Odczuwam w Pani komentarzu, troszkę oburzenia na postawę tego wwe, no bo ma Pani rację – on nas wszystkich obraża – ale proszę mu wybaczyć, bo nie wie co mówi. Najlepiej to nie czytać takich bzdur. Przynajmniej ja od teraz tak właśnie będę robił. Pozdrawiam Panią serdecznie oraz wszystkich, którzy mieli przyjemność
  poznania Pana GC.
  Paweł

  ps. doczytałem właśnie, że jest to pierwszy i ostatni wywiad Pana gc – szkoda.

 9. Ja mam jutro (sobota 24 maja) sesję z Panem GC. O ile mi wiadomo, to ostatnia sesja w maju. Troszkę się denerwuję, ale wierzę, że się uda. O Panu GC dowiedziałem się od znajomych, znajomych w Belgii, gdzie uzdrowił kogoś z rodziny ich Króla. Mam dla niego bardzo rzadką choć małą monetkę. Napiszę jeszcze – jak było po powrocie z Warszawy.

  Leszek Gi

 10. Pana Leszka Gi oraz wszystkich pozostałych z Państwa zapraszamy do dalszej dyskusji na stronie Pana GC.

  Zamykamy ten temat.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *