Buty dla milionerów

Buty dla milionerów

Zawsze, kiedy idę ulicą Chmielną w Warszawie – zatrzymuję się przy jednym sklepie. To dość znany i stary sklep z obuwiem robionym na miarę – prowadzony przez rodzinę Jana Kielmana. Zdaję sobie sprawę, iż nie każdy przykłada wagę do kwestii ubioru i wyglądu. Jednak czasami “wypada” lub po prostu chce się wyglądać dobrze. Milionerzy – z biegiem czasu – stają się osobami ceniącymi sobie rzeczy doskonałej jakości, tworzone na miarę i po prostu wizualnie piękne.
Więc wybierając się do Włoch – warto się tym zainteresować, ponieważ Włosi nie bez powodu uważani są za wiodących prym w tym fachu. Dobrym przykładem byłby tu (gdyby jeszcze żył) Stefano Bemer. Ten florentczyk uważany był za mistrza ręcznie robionego skórzanego obuwia. Tworzył eleganckie, ponadczasowe modele, a tym co wyróżniało jego rzemiosło było wszechstronne wykorzystanie materiałów. Oprócz klasycznych materiałów jak skóra cielęca czy zamsz, nadal można zamówić (u wychowanków mistrza) buty ze skóry np. rekina, miecznika, słonia, hipopotama, krokodyla, strusia, wielbłąda, a nawet z ropuchy ( choć tej ostatniej bym nie wybrał). Za idealnie wykrojone obuwie trzeba jednak zapłacić około 2 tysiące dolarów.

Nic jednak nie przebije półbutów włoskiej marki House of Testoni (założonej w 1929r),a znanej z wyjątkowo ekstrawaganckich projektów i specjalnie opatentowanej metody produkcji. Za ich najdroższy model półbutów trzeba zapłacić 38 tys. dolarów, co jak na buty – wydaje mi się, że to sporo. Twórca tej marki (rodowity Bolończyk) Amedeo Testoni zaczął od tworzenia obuwia męskiego. Dziś jego oferta obejmuje również kolekcję dla kobiet. Wyroby Testoni – buty, paski, torebki, torby i walizki – wykonane są we Włoszech wyłącznie z najlepszych skór i tkanin. Jego buty są niezwykle wygodne, a dzięki opatentowanej metodzie produkcji charakteryzuje się niezrównaną elastycznością. Każdy but jest niemal arcydziełem. Więc to z pewnością są buty godne Lotto Milionerów.

WYBIERZ GRĘ I WYPEŁNIJ KUPON.

Pamiętaj, że tylko pierwszy depozyt jest premiowany (Twoja wpłata zostanie podwojona)

buty02

buty05

buty01

buty4

buty03

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *