BURJ AL ARAB – hotel dla milionerów

BURJ AL ARAB – hotel dla milionerów

dubaj4Następnym hotelem w którym warto zamieszkać jest “BURJ AL ARAB” w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.Jego charakterystyczna sylwetka znana jest już w całym świecie i stała się symbolem nowoczesnego i luksusowego Dubaju. Jednak dopiero mieszkając w tym hotelu możemy poczuć niezrównaną z niczym gościnnością. W hotelu jest ponad 200 dwupoziomowych apartamentów. Każdym opiekuje sie prywatny lokaj, który jest dostępny przez 24h na dobę. Oczywiście hotel zapewnia traser z lotniska i na lotnisko Rolls Royce’ m, Mercedesem lub śmigłowcem. W czasie pobytu, goście mogą korzystać (bezpłatnie) z parku wodnego “Wild Wadi”, a osiem światowej klasy restauracji i barów, zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Jest oczywiście prywatna plaża i cztery baseny ( 2 w hotelu i 2 na zewnątrz). Personel jest tak uprzejmy i profesjonalny tak, że każda minuta pobytu jest tam przyjemnością – co ważne – od przyjazdu do powrotu :).

Hotel został zbudowany w 1999 roku i powstał na sztucznej wyspie około 200 metrów od plaży Zatoki Perskiej. Wyposażenie apartamentów ( od 90 m – 700 m.) jest niezwykłe. W zasadzie to nie umiem sobie przypomnieć aby gdzieś było bardziej bogato. Jedną z bardzo wielu atrakcji jest pojazd stymulujący łódź podwodną, która służy do dowożenia gości do jednej z restauracji. Ponad to można z pewnością wymienić kilkupiętrowe akwarium z żywa rafą koralową. Posiłki przygotowywane są według życzenia gości, tak pod względem smaku, jak i pory w której chcą je spożywać. Dla milionerów (choć nie tylko) możliwa jest dodatkowa ochrona, auto z kierowcą, itp. Niestety ceny są dość zaporowe ( od 1300 $ – 30 tyś lub więcej) ale to co się tam otrzymuje jest warte tych pieniędzy. Powstaje oczywiście pytanie – czy nie można mieszkać taniej? – tak, można. Co prawda nie w “BURJ AL ARAB” – ale luksusowych hoteli jest tam co najmniej pięć. Myślę, że warto tam zamieszkać choćby raz, aby mieć porównanie. Poza tym, mówimy tu o hotelach dla milionerów, a nie dla bogatych gości. Zdecydujcie więc sami.

Jeśli jeszcze nie jesteś milionerem, ale zamierzasz nim być – to spróbuj zagrać. Wydatek jest mały w stosunku do wygranej. Oczywiście jeśli masz inne możliwości wzbogacenia się to nie graj. Nie ważne jest przecież czy grasz, czy nie – ważne jest, abyś się nie poddawał i próbował wszelkich – godnych człowieka – sposobów.

WYBIERZ GRĘ I WYPEŁNIJ KUPON.

Pamiętaj, że tylko pierwszy depozyt jest premiowany (Twoja wpłata zostanie podwojona)

dubaj3

PIC120

dubaj5

dubaj6

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *