Aston Martin – auto dla lotto milionera

Aston Martin – auto dla lotto milionera

James Bond i Aston Martin to jeden z najbardziej trwałych romansów światowego kina mimo, że Aston Martin jest już 100 letnią “staruszką” Ten przepiękny – pod każdym względem – samochód ciągle jest obiektem westchnień wielu z nas. Ale dla lotto milionerów, to tylko mały procent wydatków, bowiem cena takiego cacka waha się w okolicy 250 000 $ – co stanowi jedynie 0,5% podstawowej (bez kumulacji) wygranej np. w PowerBall. No cóż tyle to można wydać na auto, które – szczególnie latem – będzie nas rozpieszczać swoimi atrybutami:
– prędkość około 300 km na godzinę
– przyspieszenie od 0 – 100/h w okolicy 4 sekund
– moc silnika 380/500
Przy tym wszystkim nawet wersje sportowe zachowują elegancję i nietuzinkowy luksusowy wygląd. Ponieważ najładniejsze modele, to auta z otwieranym dachem – Astona należy potraktować jako auto na lato. Zaś autem całorocznym może być z powodzeniem Bentley, Jaguar lub Maybach, no w ostateczności Rolls Royce Phantom – ale o tych autach napiszę później. Ktoś – z własnej winy zazwyczaj niezbyt zamożny – powie, że używanie takich aut to zwykły snobizm. Jednak nie martwcie się tym – zarzuty snobizmu będziecie słyszeli często i będzie to snobizm “po polsku”. Ten zaś charakteryzuje się tym, że jest zwyczajnie groteskowy. Być bogatym i lubić to co nam się naprawdę podoba jest fantastyczne !
Snobizm – jak wszystko na świecie – ma co najmniej dwa oblicza, a jednym z nich jest “snobizm pozytywny” który pcha ludzi do rozwoju i samorealizacji.

Aston-Martin-Vanquish_28

Aston-Martin-Vanquish_10

aston3-db9

aston-martin-wallpaper-11

aston1-db9

WYBIERZ GRĘ I WYPEŁNIJ KUPON 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *